skip to Main Content
grafisk-coverbilde

Mer enn avisannonser

AGDERPOSTEN GRAFISK

Hvorfor velge Agderposten Medier?

illustrasjonsbilde-hvorfor-animasjon
illustrasjonsbilde-hvorfor-bannerannonsering
illustrasjonsbilde-hvorfor-nettside
illustrasjonsbilde-hvorfor-film

Trykksaker

Vi produserer alle mulige trykksaker på papirbaserte medier, eksempelvis annonser, aviser, bilag, plakater, foldere og bøker.

Bannerannonser

HTML5-bannere og statiske bannerannonser som skreddersys til din kampanje. Formater blir utviklet, testet og optimalisert for å skille annonser fra andre og øke antall henvendelser.

Nettsider

Vi lager moderne nett- og landingssider som indekseres godt. Vi kan også sette opp målinger for å se hvor henvendelser kommer fra, og hvilke kanaler som gir best respons.

Animasjon

Vi produserer video eller bevegelsesgrafikk. Redigerer og fletter inn tekst og lyd. Spesielt tilpasset sosiale medier for å bli vektet høyt.

Filmproduksjon

Vi produserer video eller bevegelsesgrafikk. Redigerer og fletter inn tekst og lyd. Spesielt tilpasset sosiale medier for å bli vektet høyt.

Designprofil

Vi kan designe logo og lage designprofil, i tillegg til at vi tilbyr tjenester som grafikk, foto, film og EDM (nyhetsbrev) etc…

Foto

Vi kan designe logo og lage designprofil, i tillegg til at vi tilbyr tjenester som grafikk, foto, film og EDM (nyhetsbrev) etc…

EDM nyhetsbrev

Vi kan designe logo og lage designprofil, i tillegg til at vi tilbyr tjenester som grafikk, foto, film og EDM (nyhetsbrev) etc…

Digitale magasiner

Vi tilbyr digitale magasiner som kan distribueres via SMS, mail eller på nettsider.

Content innhold

Innholds basert markedsføring (Content sak). Et kommersielt superprodukt hvor vi bistår med komplette løsninger. Alt fra produksjon av innhold til å utvikle og skreddersy produktet for best effekt.

Sosial markedsføring

Vi produserer og publiserer dine annonser eller filmer på Facebook, Instagram, eller YouTube. Vi kan også bistå med innholdsproduksjon til sosiale kanaler.

KONTAKT OSS

asbjorn1-1

Asbjørn Altenborg

PRODUKSJONSLEDER
Telefon: 37 00 38 43
Epost: asbjorn.altenborg@agderposten.no

sidsel1

Sidsel Endresen

MEDIEGRAFIKER
Telefon: 37 00 38 59
Epost: sidsel.endresen@agderposten.no

guri1

Guri Enoksen

MEDIEGRAFIKER
Telefon: 37 00 38 47
Epost: guri.enoksen@agderposten.no

heidi1

Heidi Sørensen

MEDIEGRAFIKER
Telefon: 37 00 37 89
Epost: heidi.sorensen@agderposten.no

yngve-v2

Yngve Haukaas

DAGLIG LEDER
Telefon: 37 00 38 82
Epost: yngve.haukaas@agderposten.no

steinar1-2

Steinar Killingland

MEDIEGRAFIKER
Telefon: 37 00 38 48
Epost: steinar.killingland@agderposten.no

petter1

Petter Knudsen

DIGITAL DESIGNER
Telefon: 37 00 38 40
Epost: petter.knudsen@agderposten.no

robert1-1

Robert Lomnes

MEDIEGRAFIKER
Telefon: 37 00 37 15
Epost: robert.lomnes@agderposten.no

susann1-1

Susann Michelsen

MEDIEGRAFIKER
Telefon: 37 00 37 59
Epost: susann.michelsen@agderposten.no

kristoffer1

Kristoffer Pedersen

DIGITAL DESIGNER & MEDIEGRAFIKER
Telefon: 37 00 38 39
Epost: kristoffer.pedersen@agderposten.no

evy1-1

Evy Vågene

MEDIEGRAFIKER
Telefon: 37 00 38 54
Epost: evy@agderposten.no

helene

Helene Tveiten

DIGITAL DESIGNER & WEBUTVIKLER
Telefon: 37 00 38 34
Epost: helene@agderposten.no

lims2-ny

Liv-Marit Slåttbakk

MEDIEGRAFIKER
Telefon: 37 00 38 57
Epost: liv.marit.slattbakk@agderposten.no

Back To Top